איתור כספים ירושות

איתור כספים ירושות אבדותאיתור כספי ירושה

איתור נכסים כספים וקופות אבודות של נפטרים

אדם אשר קרוב לכם נפטר, ואתם מוצאים את עצמכם במצב שאינו פשוט כלל וכלל. החודשים עוברים, ואתם מנסים להתמודד עם האובדן. אז אתם שומעים על כספים או נכסים שהותיר, לכאורה או שלא, אותו אדם לפני מותו, ואינכם יודעים היכן הם נמצאים. כאן מתחילה המשימה הלא פשוטה של איתור נכסים וכספי נפטרים- איך ניתן לעשות זאת בצורה הטובה ביותר?

הבעיה: חוסר תיעוד

העובדות מראות כי אנשים רבים נפטרים מדי שנה, מבלי שהותירו תיעוד של כל הנכסים והכספים אשר עומדים לרשותם. הדבר יוצר קושי מהותי, אפילו אם בצוואה הוגדרו האנשים אשר אמורים לקבל את אותם כספים.

התמונה הופכת למורכבת עוד יותר כשמתבוננים על כך שאנשים עוברים מקומות עבודה רבים במהלך חייהם, ולא תמיד ניתן לדעת מתי נפתחו להם שם תכניות פנסיה וחיסכון או לחילופין לא היו בקשר עם היורשים במשך שנים רבות והנפטרים במהלך חייהם רכשו נכסים רבים שעליהם אין תיעוד.

היציאה למסע חיפוש אחר כספים אבודים,  חסכונות אבודים,  ועוד …

מכאן, מתחילה מלאכת איתור הזכויות הללו, אשר בישראל אין גורם רשמי המבצע אותה. כצעד ראשון במשימה, יש לחקור בדיוק היכן עבד האדם במהלך חייו, באילו בנקים בדיוק ניהל את כספיו ואלו נכסים רכש במהלך שנות חייו. לצורך זה, ניתן בהחלט להסתייע במוסדות הרשמיים הפועלים בישראל כיום. יש להדגיש, הנתונים לא חשופים לעיני כל, אלא רק לאנשים אשר הוגדר העניין שלהם בחקירה זו.

אנשים רבים אשר מתחילים במשימת מציאת כספיהם של הקרובים להם שנפטרו, מוצאים עצמם אובדי עצות ואין באפשרותם להמציא את כל המסמכים הנדרשים – בין אם לבנקים, לחברות ביטוח או קופות גמל- המלאכה אינה פשוטה גם. תהליכי האיתור עלולים להימשך חודשים ארוכים, דבר שגורר תסכול רב.

על מנת לסייע במלאכה זו, אנו נוכל לבצע עבורכם את פעולת האיתור שתארך כ 14 ימי עבודה ולאחר פעולות האיתור נוכל ללוות אתכם בכל תהליך יישום וקיום הצוואה  והירושה.

אנו מתחייבים לעבודה איכותית,מקצועית,אמינה ודיסקרטית!

משרד חקירות יהודה ויצמן 050-5251229 

[contact-form-7 404 "Not Found"]

f65f9729-c2d3-432a-a95d-78c2b74075b9 c30dec76-af07-4a03-bcec-9a792f3eb56b