חוקר פרטי בתל אביב

חוקר פרטי בתל אביב

חוקר פרטי בתל אביב, חוקר פרטי, חקירות פרטיות, משרד חקירות חוקר פרטי בתל אביב, חוקר פרטי, חקירות פרטיות, משרד חקירות

משרד החקירות גיל בטחון וחקירות בבעלותו של יהודה ויצמן ממוקם בתל אביב במשרד מועסקים מעל ל30 עובדים הכוללים חוקרים פרטיים ומתשאלים, החוקרים הינם בעלי ניסיון רב בכל תחומי החקירות.

משרד חקירות גיל בטחון בינלאומי מתמחה:

חוקר פרטי הוא מקצוע לא רגיל, במהלך כל פעילות החוקר נדרשת ממנו יצירתיות על מנת לאתר דרכי פעילות מיוחדות, המשרד כאמור מתמחה בכל סוגי החקירות הקיימות. תוך שמירה על דיסקרטיות.

ליצור איתנו קשר 24/7. ואנו נטפל בכל בעיה גם אם מדובר בבגידה או באיתור חייב או בביצוע חקירה כלכלית או באיתור כספי ירושה או בנכסי ירושה.

אחד מילדכם עומד להתחתן וברצונכם לדעת מי בן או בת הזוג משרד החקירות בניהולו של יהודה ויצמן יוכל לבצע עבורכם בדיקות רקע שבהם תהיו משוכנעים שילדכם מתחתן עם הבן זוג הנכון והמושלם עבורו.

ריגול תעשייתי הינו אחד מהתמחותו של חוקר פרטי לביצוע תוך השתלת עובד סמוי או איסוף מידע באמצעות מאגרי מידע או חקירות בכיסוי משרדנו מתמחה בפעילות חקירתית באיזור תל אביב ובמקרים מסוימים להפעיל בלשים לצרכי מעקב.

משרד החקירות גיל בטחון בינלאומי פועל במישורי שונים בהפעלת שירותי קב"ט, ריגול תעשייתי חקירות כלכליות בילוש ועוד.

יהודה וויצמן חוקר פרטי הינו בעל המשרד ואחראי על כל הפעילות של הצוותים הארץ ומחוץ לארץ באפשרותו להפעיל חוקרים פרטיים בארץ ובחו"ל משרד החקירות ממוקם בתל אביב אך באפשרותו לספק שרותי חקירה בכל מקום בארץ כאמור את כל שרותי החקירה הכוללים: פתרונות בחקירת בגידות, איתור חייבים ,איתור נכסים ,איתור כספי ירושה, איתור נכסי יורשים, מציאת צו ירושה ,איתור אנשים בארץ ו בחו"ל, למשרד קשרים בכל מדינות העולם תוך כדי שיתוף פעולה עם משרדי חקירות בחול ניתן לאתר אותנו גם בשפה האנגלית במילה PRIVATE DETECTIVE.

אנו מודים לכם שפניתם אלינו מובטחת שמירה על דיסקרטיות כשתוך כדי נעמוד לצדכם לאורך כל הדרך.

על החתום יהודה וויצמן חוקר פרטי