חוקר פרטי בגידות

חוקר פרטי בגידות, מבחן בגידות

kiss

מחקר מצביע

70% מהגברים הנשואים בוגדים

40% מהנשים הנשואות בוגדות 

מבחן עצמי לזיהוי בגידה – בידקו האם אתם חולקים מיטה עם בוגד או בוגדת:

 1. האם בן או בת הזוג נושאים עימם את מכשיר הטלפון הנייד לכל מקום?

בוגדים המסתירים את בגידתם חוששים שאחד מבני המשפחה יענה לשיחת טלפון או שיבחין בהודעת SMS מהשותף או מהשותפה לבגידה ובכך תחשף הבגידה, לכן יישא עימו הבוגד את המכשיר לכל מקום ואפילו למקלחת.

 1. האם בן או בת הזוג החליטו לטפח את הופעתם החיצונית?

בכל מקרי הבגידה מתברר כי הבוגד או הבוגדת מתחילים לשים דגש רב למבנה גופם ולהופעתם החיצונית. רכישת בגדים יקרים בחנויות אופנה, איפור בכל יציאה מהבית, הסרת שיער מהגוף, הליכה לחדר הכושר באופן אינטנסיבי ופעולות אחרות אשר לא נעשו בעבר.

 1.  התנזרות מיחסי מין

בוגדים ובוגדות המנהלים רומן מחוץ לנישואין ימעיטו או יפסיקו לחלוטין לקיים יחסי מין עם בני או בנות זוגם בטענות שונות של כאב ראש, מתח בעבודה ועייפות.

 1. יציאות בערבים

לפתע החליטו בן או בת הזוג לצאת בערבים לפאב או למועדון כשהם טוענים כי יוצאים עם חברים וחוזרים מאוחר הביתה. כשמדובר בפעילות מתמשכת לתקופה ארוכה ניתן לשייך זאת לבגידה כאשר החבר או החברה נותנים גיבוי לבוגד.

 1. האם הוא היה בעל ניסיון מיני עשיר טרם הכרותכם?

מחקרים מעידים כי גברים שהיו פעילים מאוד מינית לפני הנישואין נוטים יותר לבגוד בנשותיהם.

 1. האם יש לו ידידה או לה ידיד?

יחסי חברות קרובים עם אישה או גבר הינם לעיתים תחילתה של בגידה. ידידים עשויים להפוך לנאהבים במהירות.

 1. האם אחד מהוריו בגד?

מחקרים מראים שילדים להורים בוגדים מגלים נטיות לחוסר נאמנות משום שבתת מודע חונכו לראות בחוסר נאמנות – נורמה.

 1. האם הוא או היא בגדו במסגרת מערכת יחסים קודמת?

פעם בוגד תמיד בוגד, יש כמובן יוצאים מן הכלל אך הסטטיסטיקה מעידה כי אם הוא בגד בעבר הסיכוי שיבגוד שוב גבוה יותר.

באם עניתם בכן על כל השאלות הנ"ל או על רובן סיכוי גדול שיש לך בוגד או בוגדת שמצויים כבר בעיצומו של רומן.

מרגיש נבגד צור קשר ונעזור לך

גילוי הבגידה – מה עושים?

 • גילוי הבגידה מאפשר לכם לדעת את האמת בחיי נישואיכם ולצאת מהאפלה בה הייתם קודם לכן.
 • גילוי בגידה בשלב מוקדם ככל האפשר עדיף על פני חיי שקר והכחשה.על אף שמדובר בגילוי של אמת קשה, ברוב המקרים גילוי הבגידה יכול בעזרת טיפול זוגי מקצועי להוות הזדמנות לשיקום ושיפור הזוגיות.
 • לכן, מומלץ לפנות לחוקר פרטי מנוסה בתחום הבגידות זאת ע"מ למזער את הסיכוי לחשיפת המעקב. כמו כן, חוקר מנוסה יגלה את האמת מהר ככל האפשר ובכך יחסוך כסף רב למזמין המעקב.

תנאי תשלום נוחים.

ויצמן חקירת בגידות פרטיות,
 מנוהל ע"י ויצמן יהודה, חוקר פרטי מורשה מזה 35 שנה.

המשרד מעסיק חוקרים מנוסים שבעברם טיפלו במאות תיקי בגידות. החוקרים הינם בוגרי היחידה הסמוייה של משטרת ישראל ומשרד הביטחון כשברשותם ציוד צילום מהמתקדם בעולם.

חוקר פרטי גירושין

חוקר פרטי המתמחה בבגידות.

חייב להיות מומחה בתחומו הנושא הינו תחום המעניין והמרתק ביותר בעולם החקירות, אך יחד עם נדרשת לא פעם מקצועיות מורכבת ויכולת הבלש לדעת להפעיל את כל מקצועיותו; הכל כדי לספק ללקוחות את הראיות החותכות ביותר שבן זוג או בת זוג אכן בוגדים. חוקר המתמחה בבגידות עוסק בתחום אישי ורגיש ביותר והוא ראיות שיביאו לפירוק חיי הנישואים.

 • לכן על החוקר להיות חד ועירני לכל פרט – לבלוש, לחקור לעומק, ולדעת להבחין מתי בדיוק מתבצעת בגידה אמתית בפועל. החוקר חייב להגיע לממצאים חד משמעיים כי מדובר בבגידה ולא תהיה לו אפשרות לטעון כי מדובר בחשד לבגידה או בספק לבגידה לכן אין הבלש יכול להביא הוכחות שאינן נכונות או חלשות, בכך הוא עלול להזיק לחיי משפחה שלמה ולהביא לפרידה מיותרת והאשמות מיותרות.
 • לכן, על חוקר הפרטי להיות בעל יכולת להבחין בפרטים הקטנים, להיות מקצוען ולהביא ראיות באמצעות תמונות המוכיחות ללא ספק כי מדובר בבגידה יהודה ויצמן חקירות מודע לכל הבעיות ומפעיל חוקרים פרטיים המתמחים במעשי בגידה, גם אם מדובר בחשד הקטן ביותר –שאשתך או לחלופין בעלך, בוגדים.
 • החוקר מטעמינו יפעל בשיא המקצועיות להוכיח ולהביא ראיות שבן הזוג אכן בוגד, משרדנו ילווה אותך לאורך כל פעילות החקירה וייעץ לכם כיצד לפעול גם אם תדרשו לפנות לערכאות משפטיות יהודה ויצמן שהינו בעל משרד גיל בטחון וחקירות מתמחה בתחום הבגידות מזה 30 שנה הניסיון המוכח גם יסייע לכם לחסוך כסף במהלך ביצוע עבודת החקירה והמעקבים. 

f65f9729-c2d3-432a-a95d-78c2b74075b9 c30dec76-af07-4a03-bcec-9a792f3eb56b