תעודת פטירה

אנו משתתפים בצערך אנו כאן כדי לעזור. 

על מנת לקבל תעודת פטירה עליכם לפנות לרשות האוכלוסין.

לצערנו אנו פונים אליכם בימים אלו שבהם אינכם יודעים כיצד לפעול ובכוונתנו לסייע לכם ברגעים קשים אלו. אדם אשר קרוב לכם נפטר, ואתם מוצאים את עצמכם במצב שאינו פשוט כלל וכלל. החודשים עוברים, ואתם מנסים להתמודד עם האובדן. אז אתם שומעים על כספים או נכסים שהותיר, לכאורה או שלא, אותו אדם לפני מותו, ואינכם יודעים היכן הם נמצאים.

כאן מתחילה המשימה הלא פשוטה של איתור נכסים וכספי נפטרים – איך ניתן לעשות זאת בצורה הטובה ביותר העובדות מראות כי אנשים רבים נפטרים מדי שנה, מבלי שהותירו תיעוד של כל הנכסים והכספים אשר עומדים לרשותם. הדבר יוצר קושי מהותי, אפילו אם בצוואה הוגדרו האנשים אשר אמורים לקבל את אותם כספים. התמונה הופכת למורכבת עוד יותר כשמתבוננים על כך שאנשים עוברים מקומות עבודה רבים במהלך חייהם, ולא תמיד ניתן לדעת מתי נפתחו להם שם תכניות פנסיה וחיסכון או לחילופין לא היו בקשר עם היורשים במשך שנים רבות והנפטרים במהלך חייהם רכשו נכסים רבים שעליהם אין תיעוד.

מכאן, מתחילה מלאכת איתור הזכויות הללו, אשר בישראל אין גורם רשמי המבצע אותה. כצעד ראשון במשימה, יש לחקור בדיוק היכן עבד האדם במהלך חייו, באילו בנקים בדיוק ניהל את כספיו ואלו נכסים רכש במהלך שנות חייו. ניתן להסתייע במוסדות הרשמיים הפועלים בישראל כיום. יש להדגיש, הנתונים לא חשופים לעיני כל, אלא רק לאנשים אשר הוגדר העניין שלהם בחקירה זו לצורך זה, אנשים רבים אשר מתחילים במשימת מציאת כספיהם של הקרובים להם שנפטרו, מוצאים עצמם אובדי עצות ואין באפשרותם להמציא את כל המסמכים הנדרשים – בין אם לבנקים, לחברות ביטוח או קופות גמל- המלאכה אינה פשוטה גם.

תהליכי האיתור עלולים להימשך חודשים ארוכים, דבר שגורר תסכול רב. על מנת לסייע במלאכה זו, אנו נוכל לבצע עבורכם את פעולת האיתור שתארך כ 14 ימי עבודה ולאחר פעולות האיתור נוכל ללוות אתכם בכל תהליך יישום וקיום הצוואה  והירושה. משרד החקירות גיל בטחון בינלאומי  הינו משרד הפועל מזה 25 שנים בתחום איתור כספים  ונכסים לא נודעים מדובר במשרד אמין  וותיק ומנוסה הפועל באופן מקצועי ודיסקרטי,  במהלך השנים ליווינו יורשים איתרנו עבורם נכסים וכספים והצלחנו לאסוף מידע שלולא הפעילו אותנו משוכנעים אנו שלא היו מאתרים חלק נכבד מהנכסים שהצלחנו לאתר.

 נציג המשרד ילווה אתכם בכל מהלך מימוש הנכסים והכספים . על פי הצורך נפעיל עורך דין שיפעל להמצאת כל הצווים הנדרשים.

ניתן לקבל ייעוץ חינם ובהמשך נפעל על פי החלטתכםמחפש תעודת פטירה איתור וליווי במציאת כספים אבודיםמחפש תעודת פטירה איתור וליווי במציאת נכסים

שלא תדעו צער 

יהודה ויצמן

0505251229

First Name
שם פרטי
Last Name
שם משפחה
Email
דוא"ל
Phone
נייד
Subject
נושא
Your message
ההודעה שלך

תוכן שימושי:

תעודת פטירה ניתנת על-שם מי שנפטר בארץ בלבד.

השירות ניתן עבור בן/בת הזוג, ילדיו, הוריו, או בעל עניין אחר – בצירוף מכתב הסבר (בלשכה בלבד).

חשוב לדעת


  •  הנפקת תעודת פטירה אינה כרוכה בתשלום.
  • אוכלוסיית יעד ותנאים מקדימים


     קרובי משפחה של הנפטר מדרגה ראשונה:

  • בני זוג
  • הורים
  • ילדים
  • אחים

אנשים שיש להם לכאורה עניין בדבר (למשל אדם הזקוק לתעודת הפטירה לצורך כלשהו, כאשר עליו לנמק זאת ולהוכיח שאכן הוא זקוק לתעודה).

טוספ תעודת פטירה מכוון

תעודת פטירה להורדה

קישור לאתר רשות ההוכלוסין להוציא תעודת פטירה